Služby pro zákazníky

  • distribuci aktivních i pasivních prvků
  • dodávky pro průmyslové odběratele, výrobní firmy i běžné zákazníky z řad široké veřejnosti
  • kompletaci sad součástek dle požadavků zákazníka
  • technické poradenství, vyhledávání produktů a dodavatelů dle požadavků odběratele
  • dodávky měřicí, testovací a laboratorní techniky
  • dodávky nářadí a nástrojů nejen pro elektrotechniku
  • dodávky komponent pro elektroakustiku

Prodej elektronických součástek

Společnost Solar Comp dodává svým zákazníkům široký sortiment výrobků elektronického průmyslu a příbuzných oborů se zaměřením na slaboproudé komponenty a připravuje zákaznická řešení ve spolupráci s předními světovými výrobci.

Zákazníkům je k dispozici kompletní sortiment z naší nabídky, poradenství zajišťuje kvalifikovaná obsluha, stejně jako rychlý a pohodlný nákup on-line v e-shopu. Maloobchodní odběratelé ocení osobní odběr na prodejně.

Aktivní a pasivní elektrosoučástky

Dodáváme širokou paletu aktivních i pasivních součástek pro elektroniku. V naší nabídce naleznete polovodiče, optosoučástky, rezistory, kondenzátory a krystaly od předních světových výrobců, dále součástky pro opravy spotřební elektroniky a volný čas, speciální integrované obvody, tranzistory, diody, pojistky a přepěťové ochrany pro velkoodběratele a průmyslovou výrobu. Velkou péči věnujeme výběru značkových polovodičů pro servisní účely a neustále rozšiřujeme sortiment o nové typy dle potřeb a požadavku našich zákazníků.

Zajišťujeme technickou podporu a samozřejmostí je vyčerpávající popis jednotlivých komponentů včetně vyobrazení, uvedení výrobce, alternativy a datový list k volnému stažení.

Nabízíme pestrý výběr součástek ze sortimentu usměrňovačů, bipolárních tranzistorů a mosfetů v různých pouzdrech. Z integrovaných obvodů lze vyzdvihnout širokou škálu logických obvodů, pamětí, operačních zesilovačů, řídících obvodů, stabilizátorů nebo koncových stupňů.

Elektrosoučástky